Stálá nabídka

maliny


- borůvky kanadské, zimolez kamčatský „jarní borůvka“, borůvkový strom muchovník „Amalanchier“ martin, smoky roubované již plodící, brusinky keřové, plazivé velkoplodé


Rakytník řešetlakový v odrůdách
– sluníčko, krasavice, leikora, sirola, atd. …


Černý jeřáb, červený jeřáb
- jeřabina strom i keř


Goji
- lyceum babarum „kustovnice čínská“


Kiwi
- Actinida kolomikta – mänlich –samec

– szymanowski – samice
– Arguta – samosprašné


Mrazuvzdorný fík
- Ficus „Peretta“ – do nadmořské výšky až 600m nad mořem


Vinná réva
- mrazuodolná


Maliny
- žlutá, černoplodný maliník

– červená, beztrnná ostružina


Beztrnná malinoostružina


Jahody převislé
- Mara de Bois, bílý květ

– červenokvěté
– měsíční „Rujána“


Jahody velkoplodé
- Salsa, Sonata, Rumba, Figaro, Polka, Elsanta, Honeye, Elvíra, Flair, Darselect, Dita, Florence, symphony


Stáleplodící
- Selva, Aromas, Evie 2, Diamante, Anabel, Rapella


Ovocné stromy: Jaro – Podzim
Jabloně – Letní – Letní průsvitné
– Mantet
– Jůlie
– Hana
– James Grive
– Miodar
– Discovery


Jabloně – Podzimní – Doris
– Akane
– Dolores
– Pidi
– Šampion
– Raně podzimní
– Aneta, Bohemia, Denár, Gold Bohemia, Melodie, Nabela, Rozela, Rubín


Selena, Rubinstar
- Zimní – Angold, Blaník, Florina, Gloster, Golden Delicious, Idared, Jonagold, Jonagored, Jonalord, Karmína, Lipno, Rajka, Red Topas, Rubinola, Rubinstar, Topaz, Prima

– Pozdní zimní – Zvonkové, Melrose, Otava, Gala, Idared, Melodie, Rubín
– Původní staré odrůdy – Jadernička moravská, Coxova Reneta, Grávštýnské, Kožena Reneta, Zlatá Reneta, Krasokvět žlutý, Panenské „Matčino“, Ontário, Gdaňský hranáč, Malinové hornokrajské


Hrušně letní – Clappova Máslovka
– Williamsova červená
– Alfa, Milada, Radana
– Kdoule


Hrušně podzimní
- Boscova Lahvice, Elektra, Hardyho


Raně zimní
- Decora, Dicolor, Grácie, Konference, Nela


Zimní
- Delta, Jana, Lucasova, Petra, Astra, Bohemica, Dita


Japonské hrušně
- Hosui, Nijisseiki


Třešně
- Burlat, Kordia, Regina, Rivan, Stella, Van, Kaštánka, Granát, Hedelfingenská, Helga, Karešova, Napoleonova, Lapins, Vega


Višně
- Endi Bötermö, Fanal, Morela pozdní, Újfehertoi Fürtös, Favorit


Broskvoň
- Cresthaven, Redhaven, Fairhaven, Flamingo, Harbinger, Harko, Sunhaven, Tena


Meruňka
- Bergeron, Goldrich, Harlaine, Leskora, Radka, Velkopavlovická, Veselka, Harcot, Harogem, Karola, Kompakta, Maďarská, Veecot, Hargrand, Pincot, Early Orange, Arco-sloupová


Mirabelky
- Nancynska

– Otmar


Renklódy
- Althanova, Wazonova Renklóda, Zelená Renklóda, Malvazinka, Ontário, Oulinská, Opál, Diana Špendlíky, lísky, Vlašské ořechy roubované


Ostatní ovoce
- tradiční – Mandloň, Moruše červená, Mišpule, Oskeruše


Slivoně
- Anna Späth, Čačanská Lepotice, Čačanská Najbolja, Čačanská Rana, Čačanská Rodná, Bluefree, Elena, Gabrovska, Hanita, Herman, Jojo Katinka, Presenta President, Stanley, Tegera, Valor, Wagenhaimova, Haganta, Tophit, Toptaste, Domácí velkoplodá, Durancie, Dabrovská, Bellamira, Sylvia


Nektarinky
- Fantazia, Harko, Stark Redgold


Rybíz
- červený keř stromek

– Detvan, Losan, Jonkers, J.V. test, Rovada
– černý keř stromek
– Titánia, Tisel, BENHOPE, Ben canon


Angrešt
- keř, stromek rezistentní odrůdy

– červený – Karát, Karmen, Rokula, Niesluchowski
– žlutý – Invicta, Hinnon maki, Mucurines
– beztrnné odrůdy „Kaptivátor“


Josta
- kříženec Angrešt, Černý rybíz – keř i stromek


Růže: keřové, popínavé, velkokvěté k řezu, polyantky, půdopokryvné